Previous Entry Поделиться Next Entry
Фирташ банк
Виталий Кобзарь
vitaliy_kobzar
Фірташ став власником банку "Надра"
Банк "Надра", що входить до групи найбільших, збільшив статутний фонд на 3,5 млрд гривень до 3,9 млрд гривень. Про це сказано в повідомленні банку.
"29 квітня 2011 року банк "Надра" завершив розміщення акцій додаткової емісії на суму 3,5 млрд гривень", - сказано в повідомленні.

Крім того, відповідно до повідомлення, австрійська компанія Centragas Holding AG і банк "Надра" підписали договір купівлі-продажу акцій, відповідно до якого всі 100% акцій додаткової емісії купує Centragas Holding.

"Таким чином, частка компанії Centragas Holding AG у статутному капіталі банку "Надра" становитиме 89,97%", - сказано в повідомленні.

По закінченні процесу реєстрації банк "Надра" оформить глобальний сертифікат акцій, і після депонування його в депозитарії компанія Centragas Holding AG стане повноправним акціонером банку й зможе брати участь в управлінні фінансовою установою.

Нагадаємо, наприкінці квітня Антимонопольний комітет дозволив Centragas Holding купити більш як 50% банку "Надра", що входить до групи найбільших.

Активи банку на 1 квітня становили 22 448,5 млн гривень, кредити й заборгованість клієнтів - 24 989,6 млн гривень, власний капітал - 479,6 млн гривень.

Компанія Centragas Holding AG (Австрія, Відень) на 90% належить Дмитру Фірташу і бізнесменові Івану Фурсіну (10%).

Нагадаємо, нещодавно Фірташ заявив у ЗМІ, що ще не брав участі в допемісії акцій «Надра Банку», однак розраховує отримати контрольний пакет фінустанови. При цьому, за його словами, 15% нової емісії він дозволить викупити іноземним фондам.

У березні капіталізація банку «Надра» потенційний інвестором Дмитром Фірташем на суму 3,5 млрд грн. була відкладенана місяць.

Національний банк розглядав австрійську компанію CentraGaz Holding AG, що входить до Group DF, яка володіє, згідно з інформацією на її сайті, 50% -м пакетом у «РосУкрЕнерго», у якості потенційного інвестора банку «Надра» ще у травні 2010 року.

Акціонерами ПАТ "Банк "Надра", що володіють більш як 10% акцій, є кіпрські компанії Novartik Trading Limited (60,99%) і Manmade Enterprises Limited (30,74%).

?

Log in

No account? Create an account